gravityformsuserregistration - en to nl_NL translation catalogue (187 entries)

en: #%d (no title)
nl_NL: #%d (geen titel)

en: %s Feeds
nl_NL: %s-feeds

en: %sBy Email:%s WordPress will send the user an email with an activation link.%s%1$sManually:%2$s Activate each user manually from the Pending Activations page or send a form notification for the User Activation event with an activation link.
nl_NL: %sPer e-mail:%s WordPress zal de gebruiker een e-mail sturen met een activatielink.%s%1$sHandmatig:%2$s activeer elke gebruiker handmatig via de Lopende activaties-pagina of stuur een formuliermelding voor de User Activation-actie met een activatielink.

en: &mdash; No role for this site &mdash;
nl_NL: &mdash; Geen rol voor deze site &mdash;

en: &mdash; Preserve current display name &mdash;
nl_NL: &mdash; Huidige schermnaam behouden &mdash;

en: &mdash; Preserve current email &mdash;
nl_NL: &mdash; Huidige e-mailadres behouden &mdash;

en: &mdash; Preserve current password &mdash;
nl_NL: &mdash; Huidige wachtwoord behouden &mdash;

en: &mdash; Preserve current role &mdash;
nl_NL: &mdash; Huidige rol behouden &mdash;

en: A form can have multiple "Create" feeds <strong>or</strong> a single "Update" feed. A form cannot have both a "Create" feed and an "Update" feed.
nl_NL: Een formulier kan meerdere "Aanmaken"-feeds hebben <strong>of</strong> een enkele "Bijwerken"-feed. Een formulier kan niet een "Aanmaken"-feed en een "Bijwerken"-feed hebben.

en: Action
nl_NL: Actie

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate User
nl_NL: Gebruiker activeren

en: Activate this sign up
nl_NL: Activeer deze aanmelding

en: Activate this sign up?
nl_NL: Deze aanmelding activeren?

en: Activation Key Required
nl_NL: Activatiesleutel vereist

en: Activation Key:
nl_NL: Activatiesleutel:

en: Add Custom Meta
nl_NL: Aangepaste meta toevoegen

en: Add Link
nl_NL: Link toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Additional Options
nl_NL: Aanvullende opties

en: Allows WordPress users to be automatically created upon submitting a Gravity Form
nl_NL: Maakt het mogelijk om automatisch WordPress-gebruikers aan te maken bij het versturen van een Gravity Form

en: An error occurred during the activation
nl_NL: Een fout deed zich voor tijdens de activatie

en: Are you sure you want to activate this user?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze gebruiker wilt activeren?

en: Auto Generate Password
nl_NL: Wachtwoord automatisch genereren

en: Biographical Information
nl_NL: Biografie

en: BuddyPress Profile
nl_NL: BuddyPress-profiel

en: Could not create user
nl_NL: Kon gebruiker niet aanmaken

en: Create Site
nl_NL: Site aanmaken

en: Create User
nl_NL: Gebruiker aanmaken

en: Create new site when a user registers.
nl_NL: Maak een nieuwe site aan zodra een gebruiker zich registreert.

en: Current Page
nl_NL: Huidige pagina

en: Current Site Role
nl_NL: Huidige rol site

en: Custom Registration Page
nl_NL: Aangepaste registratiepagina

en: Custom URL
nl_NL: Aangepaste URL

en: Deactivate site
nl_NL: Site deactiveren

en: Delay User Registration
nl_NL: Gebruikersregistratie vertragen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete site
nl_NL: Site verwijderen

en: Delete this sign up?
nl_NL: Deze aanmelding verwijderen?

en: Delete this sign up?
nl_NL: Deze aanmelding verwijderen?

en: Display Name
nl_NL: Schermnaam

en: Email
nl_NL: E-mailadres

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email: %s
nl_NL: E-mailadres: %s

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable Custom Registration Page
nl_NL: Aangepaste registratiepagina inschakelen

en: Enable user activation.
nl_NL: Gebruikersactivatie inschakelen.

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
nl_NL: Vul een naam voor de feed in om deze installatie uniek te identificeren.

en: Feed Settings
nl_NL: Feedinstellingen

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Forgot Password
nl_NL: Wachtwoord vergeten

en: Forgot Password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Global Settings
nl_NL: Globale instellingen

en: Gravity Forms Login Widget
nl_NL: Gravity Forms inloggen-widget

en: Gravity Forms User Registration Add-On
nl_NL: Gravity Forms User Registration add-on

en: Have WordPress send this password to the new user by email.
nl_NL: Laat WordPress dit wachtwoord naar de nieuwe gebruiker versturen per e-mail.

en: I understand this change, dismiss this message!
nl_NL: Ik begrijp deze wijziging, dit bericht niet meer tonen!

en: Invalid activation key.
nl_NL: Ongeldige activatiesleutel.

en: Item deleted. | Items deleted.
nl_NL[0]: Item verwijderd.
nl_NL[1]: Items verwijderd.

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Link Text
nl_NL: Tekst link

en: Link URL
nl_NL: URL link

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login Form
nl_NL: Inlogformulier

en: Login Redirect URL
nl_NL: Inloggen doorverwijs-URL

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Logout Redirect URL
nl_NL: Uitloggen doorverwijs-URL

en: Manage User Registration Contextually
nl_NL: Gebruikersregistratie contextueel beheren

en: Name
nl_NL: Naam

en: Network Options
nl_NL: Netwerkopties

en: New user registration on your site %s:
nl_NL: Nieuwe gebruikersregistratie op je site %s:

en: Nickname
nl_NL: Bijnaam

en: Oops! You need to be logged in to use this form.
nl_NL: Oeps! Je moet ingelogd zijn om dit formulier te gebruiken.

en: Other
nl_NL: Anders

en: Other User Meta
nl_NL: Andere gebruikersmeta

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Password: %s
nl_NL: Wachtwoord: %s

en: Passwords may not contain the character "\"
nl_NL: Wachtwoorden mogen het karakter "\" niet bevatten

en: Pending Activation
nl_NL: Lopende activatie

en: Pending Activations
nl_NL: Lopende activaties

en: Please wait...
nl_NL: Even wachten...

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Register user and create site only when a payment is received.
nl_NL: Gebruiker en site alleen registreren en aanmaken als een betaling is ontvangen.

en: Register user if
nl_NL: Gebruiker registreren als

en: Register user only when a payment is received.
nl_NL: Gebruiker alleen registreren als een betaling is ontvangen.

en: Registration Condition
nl_NL: Registratievoorwaarde

en: Registration Page
nl_NL: Registratiepagina

en: Remember Me
nl_NL: Onthoud mij

en: Role
nl_NL: Rol

en: Select BuddyPress Field
nl_NL: Selecteer BuddyPress-veld

en: Select Meta Key
nl_NL: Selecteer metasleutel

en: Select a Page
nl_NL: Selecteer een pagina

en: Select a Role
nl_NL: Selecteer een rol

en: Select how the user's name should be displayed publicly.
nl_NL: Selecteer hoe de naam van de gebruiker publiek moet worden getoond.

en: Select role the user should be assigned on the newly created site.
nl_NL: Selecteer de rol die moet worden toegewezen aan de gebruiker op de nieuw aangemaakte site.

en: Select role the user should be assigned on the site they registered from. This option overrides the "Role" option under User Settings.
nl_NL: Selecteer de rol welke moet worden toegewezen aan de gebruiker voor de site waar ze zich voor geregistreerd hebben. Deze optie overschrijft de "Rol"-optie onder Gebruiker-instellingen.

en: Select the form field that should be used for the site address.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor het adres van de site.

en: Select the form field that should be used for the site title.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de titel van de site.

en: Select the form field that should be used for the user's email address.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor het e-mailadres van de gebruiker.

en: Select the form field that should be used for the user's first name.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de voornaam van de gebruiker.

en: Select the form field that should be used for the user's last name.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de achternaam van de gebruiker.

en: Select the form field that should be used for the user's nickname.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de bijnaam van de gebruiker.

en: Select the form field that should be used for the user's password.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor het wachtwoord van de gebruiker.

en: Select the form field that should be used for the user's username.
nl_NL: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de gebruikersnaam van de gebruiker.

en: Select the role the user should be assigned.
nl_NL: Selecteer de rol die moet worden toegewezen aan de gebruiker.

en: Select the type of feed you would like to create. "Create" feeds will create a new user. "Update" feeds will update users.
nl_NL: Selecteer het soort feed dat je wilt aanmaken. Feeds "aanmaken" zal een nieuwe gebruiker aanmaken. Feeds "bijwerken" zal gebruikers bijwerken.

en: Send Email?
nl_NL: E-mail versturen?

en: Send the new site details to the user by email.
nl_NL: Verstuur de details van de nieuwe site per e-mail naar de gebruiker.

en: Send users an email with an activation link. Users are only registered once they have activated their accounts.
nl_NL: Stuur gebruikers een e-mail met een activatielink. Gebruikers worden alleen geregistreerd als ze hun accounts hebben geactiveerd.

en: Set Password URL
nl_NL: Wachtwoord-URL instellen

en: Set Post Author
nl_NL: Als berichtauteur instellen

en: Set as %s
nl_NL: Instellen als %s

en: Set user as post author.
nl_NL: Gebruiker als berichtauteur instellen.

en: Show user avatar
nl_NL: Gebruikersavatar tonen

en: Sign Up Date
nl_NL: Aanmelddatum

en: Site Address
nl_NL: Adres site

en: Site Role
nl_NL: Rol site

en: Site Title
nl_NL: Titel site

en: Site is created
nl_NL: Site is aangemaakt

en: Sorry, that email address is already used!
nl_NL: Sorry, dat e-mailadres is al gebruikt!

en: Specify whether WordPress should send the password to the new user by email. %sEnabled by default.%s
nl_NL: Specificeer of WordPress het wachtwoord naar de nieuwe gebruiker versturen per e-mail. %sStandaard ingeschakeld.%s

en: Specify whether to send the new site details to the user by email. %sEnabled by default.%s
nl_NL: Specificeer of de details van de nieuwe site per e-mail naar de gebruiker moeten worden verstuurd. %sStandaard ingeschakeld.%s

en: Standard User Meta
nl_NL: Standaard gebruikersmeta

en: Tab Index Start
nl_NL: Tab index start

en: Thank you for updating! The new version of the Gravity Forms User Registration Add-On makes changes to how you manage your User Registration feeds.
nl_NL: Bedankt voor het bijwerken! De nieuwe versie van de Gravity Forms User Registration add-on zorgt voor wijzigingen in de manier waarop je je Gebruikersregistratie-feeds beheert.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
nl_NL: Dat e-mailadres is al gebruikt. Controleer je inbox op een activatiemail. Het wordt over enkele dagen beschikbaar als je verder niks doet.

en: That username is already activated.
nl_NL: Die gebruikersnaam is al geactiveerd.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days
nl_NL: Die gebruikersnaam is momenteel gereserveerd, maar kan over enkele dagen beschikbaar worden

en: The email address can not be empty
nl_NL: Het e-mailadres kan niet leeg zijn

en: The selected form also has a User Registration feed. These options allow you to specify how you would like the PayPal and User Registration Add-ons to work together.
nl_NL: Het geselecteerde formulier heeft ook een Gebruikersregistratie-feed. Deze opties maken het mogelijk om te specificeren hoe je wilt dat de PayPal- en Gebruikersregistratie add-ons samenwerken.

en: The user is already active.
nl_NL: De gebruiker is al actief.

en: The username can not be empty
nl_NL: De gebruikersnaam kan niet leeg zijn

en: The username can only contain alphanumeric characters (A-Z, 0-9), underscores and dashes
nl_NL: De gebruikersnaam kan alleen alfanumerieke karakters (A-Z, 0-9), underscores en streepjes bevatten

en: There was an issue activating this item | There was an issue activating one or more selected items
nl_NL[0]: Er was een probleem bij het activeren van dit item
nl_NL[1]: Er was een probleem bij het activeren van een of meerdere geselecteerde items

en: There was an issue deleting this item. | There was an issue deleting one or more selected items.
nl_NL[0]: Er was een probleem bij het verwijderen van dit item.
nl_NL[1]: Er was een probleem bij het verwijderen van een of meerdere geselecteerde items.

en: This email address is already registered
nl_NL: Dit e-mailadres is al geregistreerd

en: This entry created a user who is pending activation. Click the "Activate User" button to activate the user.
nl_NL: Deze inzending heeft een gebruiker aangemaakt die een lopende activatie heeft. Klik de "Gebruiker activeren"-knop om de gebruiker te activeren.

en: This username is already registered
nl_NL: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl_NL: Deze gebruikersnaam is ongeldig, omdat het verboden karakters bevat. Vul een geldige gebruikersnaam in

en: Title
nl_NL: Titel

en: To set your password, visit the following address:
nl_NL: Om je wachtwoord in te stellen, bezoek het volgende adres:

en: Update Condition
nl_NL: Bijwerkvoorwaarde

en: Update Site on Cancel
nl_NL: Site bijwerken bij annuleren

en: Update User
nl_NL: Gebruiker bijwerken

en: Update User on Cancel
nl_NL: Gebruiker bijwerken bij annuleren

en: Update site when subscription is cancelled.
nl_NL: Site bijwerken als abonnement is geannuleerd.

en: Update user if
nl_NL: Gebruiker bijwerken als

en: Update user when subscription is cancelled.
nl_NL: Gebruiker bijwerken als abonnement is geannuleerd.

en: User Activated Successfully!
nl_NL: Gebruiker succesvol geactiveerd!

en: User Activation
nl_NL: Gebruikersactivatie

en: User Activation Type
nl_NL: Soort gebruikersactivatie

en: User Activation URL
nl_NL: Gebruikersactivatie-URL

en: User Meta
nl_NL: Gebruikersmeta

en: User Registration
nl_NL: Gebruikersregistratie

en: User Registration Add-On v3.0
nl_NL: User Registration add-on v3.0

en: User Registration Feeds are now accessed via the User Registration sub-menu within the Form Settings for the Form with which you would like to register a user.
nl_NL: Gebruikersregistratie-feeds zijn nu te vinden in het Gebruikersregistratie submenu onder de formulierinstellingen van het formulier waarmee je een gebruiker wilt registreren.

en: User Registration Options
nl_NL: Gebruikersregistratie-opties

en: User Settings
nl_NL: Gebruiker-instellingen

en: User activated. | Users activated.
nl_NL[0]: Gebruiker geactiveerd.
nl_NL[1]: Gebruikers geactiveerd.

en: User is activated
nl_NL: Gebruiker is geactiveerd

en: User is pending activation
nl_NL: Gebruiker wacht op activatie

en: User is registered
nl_NL: Gebruiker is geregistreerd

en: User is updated
nl_NL: Gebruiker is bijgewerkt

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: Username: %s
nl_NL: Gebruikersnaam: %s

en: View Entry
nl_NL: Inzending bekijken

en: View the entry associated with this sign up
nl_NL: Bekijk de inzending die bij deze aanmelding hoort

en: Welcome Message
nl_NL: Welkomstbericht

en: When a form submission creates a post and registers a user, set the new user as the post author. %sEnabled by default.%s
nl_NL: Als een formulierinzending een bericht aanmaakt en een gebruiker registreert, wordt de nieuwe gebruiker als berichtauteur ingesteld. %sStandaard ingeschakeld.%s

en: When the registration condition is enabled, form submissions will only register the user when the condition is met.
nl_NL: Wanneer de registratievoorwaarde is ingeschakeld, zullen formulierinzendingen alleen de gebruiker registreren als aan de voorwaarde is voldaan.

en: When the update condition is enabled, form submissions will only update the user when the condition is met. The user data will always be populated into the form.
nl_NL: Als de bijwerkvoorwaarde is ingeschakeld, zullen formulierinzendingen alleen de gebruiker bijwerken als aan de voorwaarde is voldaan. De gebruikersgegevens zullen altijd worden ingevuld in het formulier.

en: When users attempt to access the default WordPress registration page, they will be redirected to this custom page instead.
nl_NL: Wanneer gebruikers proberen om bij de standaard WordPress registratiepagina te komen, zullen ze in plaats daarvan naar deze aangepaste pagina worden doorverwezen.

en: You are currently logged in as %s%s%s. %sLog out?%s
nl_NL: Je bent momenteel ingelogd als %s%s%s. %sUitloggen?%s

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
nl_NL: Je account is geactiveerd. Je kunt nu <a href="%1$s">inloggen</a> op de site met de door jouw gekozen gebruikersnaam voor &#8220;%2$s&#8221;. Controleer de inbox van je e-mail op %3$s voor je wachtwoord- en inloginstructies. Als je geen e-mail ontvangt, controleer dan je junk- of spammap. Als je nog steeds geen e-mail ontvangt binnen een uur, kun je <a href="%4$s">je wachtwoord resetten</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
nl_NL: Je account is nu geactiveerd. <a href="%1$s">Inloggen</a> of ga terug naar de <a href="%2$s">homepagina</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
nl_NL: Je account is nu geactiveerd. <a href="%1$s">Je site tonen</a> of <a href="%2$s">inloggen</a>

en: Your account is now active!
nl_NL: Je account is nu actief!

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
nl_NL: Je site op <a href="%1$s">%2$s</a> is actief. Je kunt nu inloggen op je site met de door jouw gekozen gebruikersnaam voor &#8220;%3$s&#8221;. Controleer de inbox van je e-mail op %4$s voor je wachtwoord- en inloginstructies. Als je geen e-mail ontvangt, controleer dan je junk- of spammap. Als je nog steeds geen e-mail ontvangt binnen een uur, kun je <a href="%5$s">je wachtwoord resetten</a>.

en: [%s] New User Registration
nl_NL: [%s] Nieuwe gebruikersregistratie

en: [%s] Your username and password info
nl_NL: [%s] Je gebruikersnaam en wachtwoord info

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to activate.
nl_NL: \'Annuleren\' om te stoppen, \'OK\' om te activeren.

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
nl_NL: \'Annuleren\' om te stoppen, \'OK\' om te verwijderen.

en: by email from WordPress
nl_NL: via e-mail van WordPress

en: manually or by form notification
nl_NL: handmatig of via formuliermelding
